
Портативна зарядна станція - EM1024S, LiFePO4 MUST
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EM1024S
26 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Портативна зарядна станція Must EM1024S — універсальне рішення для автономного електропостачання. Ідеально підходить для кемпінгу, резервного живлення вдома або роботи в польових умовах.
Основні характеристики:
-
Потужність: 1000 Вт (пікова до 2000 Вт)
-
Тип сигналу: чиста синусоїда
-
Напруга батареї: 25,6 В (LiFePO₄)
-
Ємність акумулятора: 1331 Вт·год (52 А·год)
-
Максимальна потужність сонячного вводу: 600 Вт, MPPT до 95% ефективності
-
Вхідне напруга мережі: 110/230 В ±5%
-
LED-фонарик: 2 Вт
Виходи та інтерфейси:
-
AC-розетки: 2 × 230 В
-
USB-C: 2 × 60 В
-
USB-A: 3 × 18 В (54 В)
-
DC: 2 × 60 Вт (120 В)
-
Автомобільний прикурювач: 1 × 120 Вт
Режими зарядки:
-
Від мережі AC
-
Від сонячних панелей
-
Від автомобільного прикурювача
Переваги:
-
Портативність: компактний корпус і зручна ручка
-
Універсальність: підходить для ноутбуків, роутерів, ПК, телевізорів, холодильників
-
Інформативний дисплей: показує стан заряду та режим роботи
-
Надійність: LiFePO₄ батарея з тривалим ресурсом
Технічні дані:
-
Ємність батареї: 52000 мА·год
-
Кількість портів USB-A: 3
-
Кількість портів USB-C: 2
-
Кількість розеток: 2
-
Вихідна потужність: 1000 Вт
-
Максимальна потужність підключених пристроїв: 2000 Вт
-
Час зарядки від мережі: 2 години
-
Розміри: 440 × 233,2 × 263,3 мм
-
Вага: 17,9 кг
-
Робоча температура: -10…+45°C
-
Колір: сірий
-
Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
-
Кабель для зарядки від мережі
-
Кабель для зарядки від сонячної батареї
-
Інструкція
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Ємність акумулятору | 52000 мА/год |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 1000 |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Висота | 263 мм |
| Вага | 17.9 кг |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1331 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1000 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 600 |
- Ціна: 26 199 ₴



