
Пила ланцюгова акумуляторна UrbanKit міні (21V 2АКБ шина 165 мм кейс)
- Немає в наявності
- Код: 466193079
1 290 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Акумуляторна 16.5 см бензопила Urbankit UK-6inс має ергономічну та легку конструкцію з високою продуктивністю, що робить її ідеальним інструментом для використання на фермі, саду чи будинку.
Міні-пила спеціально розроблена для різання деревини, обрізки гілок та роботи в саду. Потужна, але легка пилка заощаджує ваші сили та час на обрізку деревини, навіть жінки зможуть легко керувати їй однією рукою.
Характеристики:
- Довжина шини: 165 мм
- Швидкість обертання ланцюга: 5.6 м/сек
- Крок ланцюга: 1/4"
- Живлення: Акумулятор
- Вага: 2.7 кг
- Тип упаковки: Пластиковий кейс
- Додатковий акумулятор: Так
- Блокування кнопки включення: Так
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятору: 21
- Час заряджання акумулятора: 45 хв
Особливості:
- Простота у використанні та необхідне вкладення. Виконуйте більше роботи за менший час за допомогою цієї легкої ручної акумуляторної пилки. Її невеликий розмір дозволяє працювати в невеликих приміщеннях, де не може працювати традиційна бензопила.
- Безпечний та довговічний. Насолоджуйтесь подвійним захистом від випадкового запуску за допомогою захисного вимикача. Наша міні-ланцюгова пилка також захищає вас від бризок та пилу за допомогою бризковика який може бути встановлений під кутом 90°. Ланцюгова пилка відрізняється ергономічним дизайном та високоякісними матеріалами. Всі товари проходять ретельний контроль за якістю після виробництва.
- Extra Safe з ланцюговим гальмом. Ми встановлюємо додаткове ланцюгове гальмо, щоб воно працювало як годинник! Використовуючи нашу пилку, ви зможете швидко обрізати дерева, зробити лісозаготівлю, а також використовувати її в садівництві, збиранні врожаю, благоустрої будинку та проектів типу «зроби сам»!
- Це найкращий подарунок для тата, матері, дружини, чоловіка, друзів, садівників, любителів рукоділля та теслярів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 165 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 140 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.6 м/сек |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 570 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.3 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 45 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.1 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 1 290 ₴

