
Пила ланцюгова акумуляторна Stromo міні (20V 2АКБ шина 160 мм кейс)
- Немає в наявності
- Код: 466193079
1 399 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Акумуляторна ланцюгова пилка Stromo AAS20 відмінно підходить для обрізання дерев та чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів, а також для невеликого будівництва з дерева. Потужний двигун, що забезпечує високу продуктивність. Завдяки цьому інструмент здатний різати невеликі гілки, квадратні та круглі пиломатеріали. Пилі потрібно всього 10 секунд, щоб розпиляти колоду діаметром 6 см. Пильне коло швидко і чисто ріже, що робить інструмент ідеальним для точних різів.
Характеристики:
- Довжина шини: 160 мм
- Швидкість обертання ланцюга: 6 м/сек
- Крок ланцюга: 1/4"
- Живлення: Акумулятор
- Вага: 3.1 кг
- Тип упаковки: Пластиковий кейс
- Додатковий акумулятор: Так
- Блокування кнопки включення: Так
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятору: 20
- Час заряджання акумулятора: 55 хв
Особливості:
- Ергономічний і зручний. Пила має зручний ковзний черешок, а також ергономічну форму, що забезпечує високий рівень комфорту при роботі. Різання та різні роботи по дереву будуть виконані швидко і без особливих зусиль. Ви завжди зможете стежити за різом завдяки асиметричній конструкції пристрою.
- Універсально. Пила ідеально підходить для різання деревини, гілок та очищення дерев і може використовуватися як чоловіками, так і жінками.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 160 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 140 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 560 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 55 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.2 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 1 399 ₴



