влевовправо

Пила ланцюгова акумуляторна Chainsaw міні (24V 2АКБ шина 170 мм кейс)
- Немає в наявності
- Код: 466193079
1 299 ₴
+380 (67) 369-35-88
У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця акумуляторна ланцюгова пила Chainsaw 466193079 чудово підходить для обрізання дерев, чагарників, подрібнення садових відходів або роботи з деревиною під час будівництва. Завдяки невеликій вазі та ергономічній нековзній ручці, інструмент зручний у використанні для тривалих робіт як чоловікам, так і жінкам.
Пила оснащена високоякісним напрямним ланцюгом, що забезпечує плавний та рівномірний різ. Завдяки швидкій швидкості різання обрізання гілок діаметром до 17 см займає лише 10 секунд. Цей інструмент значно підвищує ефективність роботи, заощаджуючи час та сили.
Характеристики:
- Довжина шини: 170 мм
- Швидкість обертання ланцюга: 5.9 м/сек
- Крок ланцюга: 1/4"
- Живлення: Акумулятор
- Вага: 2.8 кг
- Тип упаковки: Пластиковий кейс
- Додатковий акумулятор: Так
- Блокування кнопки включення: Так
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятору: 24
- Час заряджання акумулятора: 50 хв
Особливості:
- Швидка швидкість різання для максимальної ефективності.
- Легка конструкція забезпечує комфорт навіть під час тривалої роботи.
- Захисна муфта для безпеки під час експлуатації.
- Світлодіодний ліхтарик для роботи у темний час доби.
- Високоякісний напрямний ланцюг для плавного та рівного різання.
Пила оснащена високоякісним напрямним ланцюгом, що забезпечує плавний та рівномірний різ. Завдяки швидкій швидкості різання обрізання гілок діаметром до 17 см займає лише 10 секунд. Цей інструмент значно підвищує ефективність роботи, заощаджуючи час та сили.
Характеристики:
- Довжина шини: 170 мм
- Швидкість обертання ланцюга: 5.9 м/сек
- Крок ланцюга: 1/4"
- Живлення: Акумулятор
- Вага: 2.8 кг
- Тип упаковки: Пластиковий кейс
- Додатковий акумулятор: Так
- Блокування кнопки включення: Так
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятору: 24
- Час заряджання акумулятора: 50 хв
Особливості:
- Швидка швидкість різання для максимальної ефективності.
- Легка конструкція забезпечує комфорт навіть під час тривалої роботи.
- Захисна муфта для безпеки під час експлуатації.
- Світлодіодний ліхтарик для роботи у темний час доби.
- Високоякісний напрямний ланцюг для плавного та рівного різання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Chain Saw |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 170 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.9 м/сек |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час заряду акумулятора | 50 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.1 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 1 299 ₴



