влевовправо
-20%Мотор для човна Grünwelt 2.6 кВт, 6900 об/хв, 52 см³
- В наявності
- Код: GW-140FC
4 311,25 ₴
3 449 ₴
+380 (67) 369-35-88
У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Мотор для човна GW-140FC 2.6 кВт, 6900 об/хв, 52 см" - легкий човновий мотор, який без особливих зусиль можна переносити на док або на човен. Двигун зарекомендував себе як надійний апарат палива та не потребує складного обслуговування.
Особливості :
- універсальність;
- швидко розвиває швидкість;
- легке від'єднання валу гребного гвинта;
- доступність;
- висока продуктивність;
- економічна витрата палива;
Характеристики:
- Потужність: 2.6кВт/3,5л.с.
- Діаметр валу: 230 мм
- Об'єм бака: 1,2 л
- Паливо: бензин
- Охолодження: повітряне
- Тип двигуна: двотактний одноциліндровий
- Обіг двигуна: 6900 об/хв
- Габарити: 26x28x20 см
- Вага: 9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Новий |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність | 3.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Максимальна кількість обертів | 6900 об/хв |
| Хід поршня | 230 мм |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система управління | Румпельна |
| Вага | 9 кг |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність електродвигуна | 2600 Вт |
| Наявність GPS | Ні |
- Ціна: 3 449 ₴



