
Пила торцювальна з протяжкою DEKO (2000 Вт, диск 305мм)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DEKO-2000-305
7 390 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Торцювальна пилка DEKO DKMS2200-305 Laser застосовується для прямого, косого та комбінованого пиляння. Дозволяє швидко і точно пиляти деревину та аналогічні матеріали при дотриманні ідеального зрізу та необхідного кута. Лазерна напрямна забезпечує більш високу точність пропилу.
Наявність пилозбірника сприяє більш чистій роботі. Спеціальний сплав забезпечує легкість та міцність конструкції. Подовжувальні опори столу запобігають перекиданню відпиляної заготовки, що підвищує безпеку.
В комплекті мішок для пилу та пилкове лезо 305 мм.
• Характеристики:
- напруга - 230-240 В
- частота - 50 Гц
- Потужність - 2000 Вт
- частота обертання на холостому ході - 3300 об/хв.
- діаметр диска - 305 мм
- глибина пропилу (кут/скіс 0&9/90) - 100 мм
- Ширина пропилу (Кут/скос 0&9/90) – 330 мм.
- глибина пропилу (кут/скіс 0&/45°) - 55 мм
- Ширина пропилу (Кут/скіс 0&/45°) – 330 мм.
- глибина пропилу (кут/скіс 45°/90°) - 100 мм
- Ширина пропилу (Кут/Скос 45°/90°) - 220 мм.
- глибина пропилу (кут/скіс 45°/45°) - 30 мм
- Ширина пропилу (Кут/Скос 45°/45°) - 220 мм.
- кількість швидкостей - 1
- діаметр посадкового отвору - 25.4 мм
- Довжина мережевого кабелю - 2 м
- Ширина різання – 3,5 мм.
- вага - 16.5 кг
- З протяжкою – так
- Лазерний маркер – так
- пилозбірник - так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deko |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 100 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 330 мм |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
- Ціна: 7 390 ₴
