влевовправо

Паяльник для пластикових труб ProCraft PL1900
- Немає в наявності
- Код: pro-craft-pl1900
720 ₴
+380 (67) 369-35-88
У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник для пластикових труб ProCraft PL1900
Паяльник ПВХ труб потужністю 800 ватів застосовується для ручного контактного зварювання поліпропіленових труб і фітингів невеликого діаметра.
За допомогою паяльника можна забезпечити надійне з'єднання конструкцій без ризику виникнення тріщин. Максимальна температура поверхні з'єднувального інструменту 0-300 градусів, час нагрівання 10 хвилин, діаметр насадок — 16, 20, 25, 32 мм.
У комплекті постачання йде підставка під паяльник, металевий кейс, викрутка, ключ.
Основні характеристики ProCraft PL1900
- Живиться — від стандартної мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 800 ватів
- Робоча температура — до 300 градусів
- Час розігрівання — 10 хвилин
- Кількість насадок — 3
- Підходить для паяння труб діаметром — 16, 20, 25, 32 мм
- Вага — 2 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація:
- Паяльник - 1 шт
- Насадки - 4 шт
- Підставка - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
Більше (Паяльників) на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 16 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 720 ₴

