
Бензинова мотопомпа Procraft WP30 (50 мм, висота 7 м, підйом насоса 23 м)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: procraft-wp30
7 320 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Мотопомпа для води Procraft WP30
Мотопомпа Procraft WP30 використовується для подавання та перекачування води.
Встановлено надійний чотиритактний бензиновий двигун об'ємом 163 кубічні сантиметри. Цей агрегат забезпечує продуктивність 30 метрів кубічних на годину. Усі компоненти двигуна виготовлені з якісних матеріалів, завдяки чому ресурс цієї моделі збільшений у рази. Низький рівень вібрації й шуму підвищують комфорт під час роботи апарата.
Ця мотопомпа має можливість перекачувати також слабо забруднену воду з глибини 7 метрів. Купити бензинову мотопомпу Procraft WP30 на найвигідніших умовах Ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині Техномікс.
Основні характеристики Procraft WP30
| Вага | 23 кг |
| Ємність паливного бака | 3,6 л |
| Тип двигуна | 4х - тактний OHV |
| Робочий об'єм двигуна | 163 см³ |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А) |
| Внутрішній діаметр входу та виходу | 2 дюйми |
| Підйом насоса | 23 м |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Максимальна продуктивність | 30 м³/г |
| Діаметр циліндра та хід | 68х54 мм |
| Система запалювання | Запалювання від магнето транзистора |
| Зовнішній діаметр входу та виходу | 50 мм |
Комплектація:
- Мотопомпа - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
Більше (Мотопомп) на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальний напір | 23 м |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 7 320 ₴

