Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр щітки | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.233 кг |
| Діаметр отвору | 22.2 мм |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Об'єм | 0.000939 куб.м |
| Застосування | для деревини, бетону, металу та лакофарбових покритів |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Тип дроту | плетений дрит |
- Ціна: 79 ₴

