
Мобільна зарядна станція 2000 Вт Allpowers S2000 (електростанція)
- Немає в наявності
- Код: S2000
18 999 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Мобільна зарядна станція 2000 Вт Allpowers S2000 (електростанція)
Стабільна електрика завжди під рукою
Завдяки чистій синусоїді, Allpowers S2000 забезпечує стабільну подачу струму, що нагадує стандартну електричну розетку. Ви можете підключати більшість електропристроїв, включаючи:
-
Мікрохвильові печі та чайники
-
Невеликі холодильники
-
Ноутбуки, комп’ютери та електроніку з точною частотою
-
Електроінструменти: дрилі, шліфувальні машини
-
Електромобілі та зовнішнє освітлення
Універсальні способи зарядки
Заряджання S2000 відбувається кількома способами:
-
Через мережу змінного струму (комплектний зарядний пристрій заряджає за ~4 години)
-
Через автомобільний прикурювач з портом XT60
-
Через сонячну панель потужністю до 500 Вт (повна зарядка за 3–4 години)
Більш того, можна одночасно заряджати пристрій від 400 Вт мережі та 500 Вт сонячної панелі, що дозволяє повністю зарядити батарею всього за 2 години. Вхідний порт XT60 оснащено MPPT-контролером, який автоматично визначає максимальний рівень потужності для ефективної сонячної зарядки.
Підключення та керування
Allpowers S2000 дозволяє одночасно заряджати до 11 пристроїв через різні інтерфейси:
-
4 розетки змінного струму (AC)
-
4 порти USB (5V3.5A / 9V2.5A / 12V2A)
-
2 порти USB з швидкою зарядкою (100 Вт)
-
1 автомобільний порт (13V10A)
Крім того, пристрій сумісний із додатком для iOS та Android, що дозволяє дистанційно:
-
Перевіряти рівень заряду батареї
-
Контролювати споживання енергії
-
Вмикати та вимикати живлення
Безпечне та довговічне використання
Завдяки вбудованій системі BMS, Allpowers S2000 забезпечує:
-
Захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження та перегріву
-
Понад 2000 циклів заряджання
-
Тривалий термін служби батареї більше 10 років
Енергія всюди, де потрібно
Ця портативна електростанція ідеально підходить для кемпінгу, подорожей, активного відпочинку та аварійного резервного живлення. Використовуйте енергію ефективно та економте завдяки можливості заряджання від сонячних панелей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allpowers |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 405000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 110 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 11 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Універсальний |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 2500 |
- Ціна: 18 999 ₴

