влевовправо

Комплект акумуляторного інструменту 2в1 DeWalt (секатор / міні-пила / 2 акум. / зарядний пристрій)
- Немає в наявності
- Код: DCM160N
3 095 ₴
+380 (67) 369-35-88
У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір 2в1 DeWalt DCM160N являє собою інноваційне рішення для оптимізації процесу роботи та забезпечення зручності користувача під час догляду за садом або виконання будівельних завдань. Містить пилку із шиною 17 сантиметрів і секатор з індикатором заряду. Набір 2в1 DeWalt DCM160N є ідеальним вибором для тих, хто цінує зручність, функціональність і високу якість інструментів. Він допоможе оптимізувати процес роботи та забезпечити ефективне виконання різних завдань у домашньому господарстві або професійних будмайданчиках.
Характеристики пили:
- Напруга АКБ: 24 В
- Швидкість ланцюга: 5,5 м/сек
- Довжина шини: 170 мм
- Ємність акумулятору: 1.5 А.г.
Характеристики секатора:
- Ріжуча здатність (діаметр): 27 мм
Особливості:
- Забезпечує зручність змащення ланцюга за допомогою праймера, що робить сервіс інструмента швидким і простим.
- Індикатор заряду акумулятора дає змогу контролювати рівень заряду, забезпечуючи тривале використання без перерв.
- Ергономічна конструкція робить роботу з пилкою комфортною й ефективною навіть у разі тривалого використання.
- Пила обладнана шиною 17 сантиметрів, що дає змогу розрізати деревину діаметром 13 сантиметрів.
- Завдяки збалансованому центру ваги, ергономічній формі та низькій вібрації DCM160N забезпечує високий рівень комфорту під час роботи.
- Регулювання глибини різання забезпечує точне та контрольоване обрізання рослин різного діаметра.
- Надійний двигун забезпечує стабільну та ефективну роботу навіть за інтенсивного використання.
- Ергономічний і легкий дизайн секатора не навантажує руку.
- Він ідеально підходить для обрізання дерев, чагарників і виноградних лоз, даючи змогу садівникам неабияк прискорити та спростити процес догляду за рослинами.
- Секатор у наборі обладнаний індикатором заряду, що запобігає стану заряду акумулятора. Це дає змогу оперативно реагувати на потребу підзаряджання інструмента та забезпечує безперебійну роботу без простоїв.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 170 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.5 м/сек |
| Кількість обертів | 4700 об/хв |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 540 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час заряду акумулятора | 40 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.1 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 095 ₴





