
Знімач пружин механічний стаціонарний Vitol (1 т)
- Немає в наявності
- Код: N42251
4 250 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Стапель для ремонту амортизаторів Vitol (N42251) використовується в автосервісах і майстернях для обслуговування та ремонту амортизаторів, а точніше — для розбирання стійок амортизатора. Встановлення стягує пружину, що дає змогу звільнити та замінити амортизатор стійки автомобіля. Стиснення пружини відбувається завдяки вертикальному ходу зубчастої рейки всередині стійки. Максимальна сила стиснення пружин становить 1000 кг. Довжина компрессії становить 200-500 мм. Вся установка покрита високоміцною емаллю, що гарантує максимальний захист від корозії й естетичний зовнішній вигляд.
Технічні характеристики:
- Виробник: Vitol.
- Тип: Затягування пружин механічне.
- Зусилля: 1000 кг.
- Діаметр: 200 мм.
- Довжина композиції: 200-500 мм.
- Габарити: 800*350*190 мм.
- Вага: 34 кг.
Особливості:
- Велика сила стиснення;
- Низька фіксація пружини;
- Широкий діапазон регулювань захоплення;
- Міцна конструкція;
- Антикорозійне покриття пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість захоплень знімача | 3 |
| Максимальна глибина захоплення | 200 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 500 мм |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 250 ₴