
Генератор газ/бензин BISON 5/5.5 кВт однофазний, 4-тактний, 25л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BS6500E
18 498,75 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Генератор газ/бензин BISON BS6500E 5/5.5 кВт однофазний, 4-тактний, 25л, електро+ручний старт. Однофазний генератор з карбюратором газ/бензин BISON BS6500E – це портативне та універсальне джерело електроенергії, завдань, як у побуті, так і на будівельних майданчиках.
Генератор також оснащений системою автоматичного контролю напруги та частоти AVR, а також захистом від перевантаження та автоматичною зупинкою через брак масла в двигуні.
BISON BS6500E має дві розетки 220 В 16А, що дозволяє використовувати його для підключення електроприладів та обладнання різної потужності. Генератор має колеса та ручки для зручного транспортування.
Цей генератор є надійним та міцним джерелом електроенергії, яке можна використовувати в різних сферах, де потрібне постійне електроживлення.
• Характеристики:
- Тип двигуна: Бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням
- напруга: 230 В
- номінальна потужність: 5000 Вт
- максимальна потужність: 5500 Вт
- об'єм двигуна: 389 куб.см
- Тип запуску: Ручний, електро
- обсяг паливного бака: 25 л
- Витрата палива: 0,35 л/кВт-ч
- паливо: бензин А-92, А-95/газ
- час автономної роботи: до 8 г
- об'єм масляного бака: 1 л
- Габаритні розміри: 695х530х560 мм
- Гарантія: 1 рік
- Вага: 95 кг
• Переваги:
- низька витрата палива
- захист від перевантаження
- датчик рівня масла
- міцний каркас
- легке транспортування - агрегат оснащений ручками та транспортувальними колесами
- має електронний стабілізатор напруги AVR
- місткий паливний бак
- захист від навантаження
Газовий балон не є частиною пропозиції, це лише демонстрація того, що виріб може працювати на бензині та газі!
"| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bison |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Пікова потужність | 5500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 кг |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
- Ціна: 18 498,75 ₴



