
Генератор газ/бензин DAEWOO (2.8/3 кВт однофазний, чотиритактний)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GDA 3500
12 373,75 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Генератор DAEWOO GDA 3500 – це ефективний пристрій для вироблення електроенергії на бензині або газі. Він буде працювати всюди, де немає доступу до мережі. Він може забезпечити електроенергією невеликий будинок, ділянку відпочинку, кемпінг або будівельний майданчик.
>• Особливості:
- подвійна паливна система
- паливний бак на 15 літрів
- Вольтметр
- AVR – автоматична стабілізація напруги
- захист від перевантаження
- датчик рівня масла
- низький рівень шуму та вібрації
- міцний каркас
- розетка 12В
• Характеристики:
- Тип двигуна: Бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням
- напруга: 230 В
- Номінальна потужність: 2800 В
- максимальна потужність: 3000 В
- об'єм двигуна: 198 куб.см
- Тип запуску: ручний
- обсяг паливного бака: 15 л
- Витрата палива: 0,36 л/кВт-ч
- паливо: бензин А-92, А-95/ газ
- час автономної роботи: до 8 г
- об'єм масляного бака: 0,5 л
- Габаритні розміри: 605х445х450 мм
- Гарантія: 1 рік
- Вага: 41,400 кг
Газовий балон не є частиною пропозиції, це лише демонстрація того, що виріб може працювати на бензині та газі!
"| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Вага | 41.4 кг |
- Ціна: 12 373,75 ₴



