влевовправо

Промышленный пылесос DEKO DKVC-1200-20S (1500 Вт 20л)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: DKVC-1200-20S
4 049 ₴
Показать оптовые цены+380 (67) 369-35-88
У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Промисловий пилосос DEKO DKVC-1200-20S
Опис: Промисловий пилосос DEKO DKVC-1200-20S призначений для ефективного очищення повитря вид пилу та инших дрибних частинок, що утворюються пид час абразивоструминнои обробки. Його можна використовувати спильно з обладнанням для збору та повторного використання абразивного материалу. Очищене повитря може повертатися назад у виробниче примищення, що дозволяе зберигати тепло в холодну пору року.
Особливости:
- Розроблений для великих об'емив забрудненого повитря
- Високоякисний HEPA-фильтр для ефективного очищення
- Вбудована розетка для пидключення електроинструменту
Характеристики:
- Потужнисть: 1500 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Потужнисть всмоктування: 18 кПа
- Материал корпусу: нержавиюча сталь
- Материал кришки: пластик
- Об'ем бака: 20 л
- Диаметр шланга: 38 мм
- Довжина шланга: 1,5 м
- Килькисть насадок: 2 шт
Комплектация:
- Основний корпус – 1 шт
- Шланг – 1 шт
- Подовжувальни трубки – 3 шт
- Ручка – 1 шт
- Гвинти – 2 шт
- Колеса – 4 шт
- HEPA-фильтр (встановлений) – 1 шт
- Пинопластовий фильтр – 1 шт
- Мишок для збору пилу – 1 шт
- Щилинна насадка – 1 шт
- Турбощитка – 1 шт
- инструкция з експлуатации – 1 шт
Промисловий пилосос DEKO DKVC-1200-20S стане надийним помичником у ваший роботи, забезпечуючи чистоту та комфорт пид час виконання завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deko |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Объем пылесборника | 20 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Разрежение | 18 мбар |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр принадлежностей | 38 мм |
| Длина всасывающего шланга | 1.5 м |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
- Цена: 4 049 ₴




