
Пила торцювальна JET JSMS-12L (2000 Вт, 3200 об/хв, 305 мм)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 836740570
7 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Пила торцювальна JET JSMS-12L
Передбачені основні регулювання та установки: стіл повертається ліворуч та праворуч, фіксація проводиться «стопором-засувкою» на кутах, що вживаються, або гвинтовим затискачем на довільних (для цього обертають винесену вперед ручку). Нахил виготовляється вліво; крайні значення мають кінцеві упори, що настроюються. Для візуалізації лінії майбутнього різу є лазерний покажчик, обладнаний вимикачем та гвинтом точного юстування; живиться пристрій від зовнішньої мережі.
Знімні та розсувні розширювачі робочого столу обладнані відкидними кінцевими упорами заготовки для полегшення серійних робіт з виготовлення партій однакових деталей.
- Харчується — від мережі 220 Вольт 50 герців
- Потужність двигуна — 2000 Ват
- Кількість швидкостей — 1
- Швидкість обертання — 3200 об/хв
- Глибина пропилу (90 %) — 72 мм
- Ширина пропила (90 %) — 148 мм
- Діаметр диска — 305 мм
- Діаметр посадкового отвору &mdash ; 30 мм
- Глибина пропилу (45 °) — 41 мм
- Ширина пропилу (45 °) — 109 мм
- Вага — 17 кг
- Гарантія — 1 рік< span style=""font-size:16px"">
Комплектація:
- Пила торцювальна - 1 шт
- Пильний диск - 1шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
Більше (Торцовочних пил) на нашому сайті:
НАТИСНУЙ СЮДИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 72 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 148 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: 7 999 ₴

