-20%Пила торцювальна BELMASH MS B-305H (2180 Вт, 4000 об/хв, диск 255мм)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 836564948
8 686,22 ₴
6 948,98 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Пила BELMASH MS B-305H призначена для точного різання деревини (і її похідних: фанери, ДСП, МДФ і т.п.), пластику та тонкостінного алюмінію ( при використанні відповідного обладнання). Виконання прямої, косої, похилої та комбінованої різи.
Особливості
- поворотний робочий стіл із алюмінієвого лиття
- регульований обмежувач глибини пропилу
- розсувні розширювачі робочого столу
- пиляльний вузол має нахил в обидві сторони від -45 до +45 град.
- механізм блокування валу для полегшення заміни пильного диска
- Регулювання нахилу пильного диска
- Регулювання повороту пильного диска
- стопор основних кутів повороту
- притиск заготовки
- лазерний покажчик
- рукоятка для перенесення
Конструкція
Пильний вузол має нахил обох сторін від 60 до 35 мм. Це значно розширює можливості налаштування та регулювання, і пилка оснащена великим (255 мм) диском. Одна з основних переваг цієї моделі – ndash; "симетричний" механізм нахилу, що дозволяє робити скоси на кут до 45°С. і в праву, і в ліву сторону. Це зручно при роботі з деталями, які не можна перевертати (плінтуси тощо). Пильний вузол оснащений механізмом протяжки (горизонтальне переміщення), що забезпечує поздовжній хід пилкової частини, завдяки чому ширина пиляння збільшена.
Стіл поворотний, має два подовження. Спеціальний сплав забезпечує легкість та міцність конструкції.
Для додаткової точності різання передбачено лазерну напрямну. У комплекті є струбцина для фіксації заготівлі. Ріжуча головка з захисним кожухом, що автоматично закривається.
Патрубок для відведення відходів різання дозволяє підключити витяжний пристрій. Живлення пили проводиться від мережі змінного струму напругою 230 В та частотою 50 Гц.
Виріб відповідає вимогам технічних регламентів:
ТР ТС 010/2011 «Про безпеку машин та обладнання»; ТР ТС 004/2011 "Про безпеку низьковольтного обладнання"; ТР ТС 020/2011 "Електромагнітна сумісність технічних засобів"; ТР еаес 037/2016 «Про обмеження застосування небезпечних речовин».
Характеристики
Потужність – 2180 Вт
Напруга мережі живлення - 220 В
Частота струму -ndash; 50 Гц
Тип електродвигуна - Колекторний
Діаметр пильного диска – 255 мм.
Частота обертання пильного диска – 4000 об/хв
Посадковий діаметр пильного диска – 30 мм.
Матеріал робочого столу – алюміній.
Діаметр патрубка пилу/стружевидалення - 38/32 мм
Лазер – покажчик – є
Кут повороту: -45...+45
Максимальна глибина пропила під кутом 90º (дерево) – 105 мм.
Кут нахилу: -45...+45°
Ширина пропила при повороті столу – ndash; 0/45 330/230 мм.
Хід пильного вузла по горизонталі – 240 мм.
Максимальна глибина пропила під кутом 45°С. (ліворуч) – 60 мм.
Максимальна глибина пропила під кутом 45°С. (вправо) – 35 мм
Обмежувач глибини пропилу – є
Блокування шпинделя – є
Протяжка – Є
Габаритний розмір (Д×Ш×В) — 1025×1085×700 мм
Розмір упаковки (Д×Ш×В) — 930×550×530 мм
Маса нетто – 22,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELMASH |
| Споживана потужність | 2180 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 6 948,98 ₴



