
Тример електричний 250 Вт, 230 В~50 Гц, 14000 об / хв, диаметр обертання волосини 200 мм INTERTOOL DT-2243
- В наличии
- Код: DT-2243
849 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Призначення
Електричний тример DT-2243 призначений для легкого и ефективного косиння газону на невеликих териториях и присадибних дилянках. Видминно пидходить для скошування трави у важкодоступних мисцях, де не дистала газонокосарка, а також на мисцевости з неривним рельефом.
Сам тример мае компактни розмири, минимальну вагу та простий в управлинни. Ци характеристики особливо актуальни для комфортнои роботи людей похилого вику, тендитних жинок, пидлиткив.
Додаткова перекидна ручка також може встановлюватися та фиксуватися у трьох положеннях. Таке регулювання дозволяе налаштувати й идеально збалансувати тример для комфортнои роботи протягом тривалого часу.

Продуктивнисть
Видносно невелика потужнисть тримера 250 Вт розвивае високи оберти до 14 000 об/хв., що забезпечуе видминну продуктивнисть и ефективне косиння навить дрибного бур'яну та газоннои трави. Двигун розташований у нижний частини штанги, тому важливо роботу виконувати в суху погоду, без роси. Таке розташування двигуна забезпечуе невелику вагу агрегату та додаткову зручнисть у роботи. Ширина покосу складае 200 мм, використовуеться котушка з волосинню, диаметром 1 мм.

Надийнисть та безпека
Для вашои безпеки на тримери встановлений електричний дрит невеликои довжини, а на ручци передбачений гачок для криплення подовжувача.
Кожух тримера виготовлений з ударостийкого пластику й захищае користувача вид викиду трави, надийно закриваючи ризальну волосинь з котушкою.
Електротример, на видмину вид бензинових моделей, може використовуватися в закритому простори: в оранжереях, теплицях тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Режущий элемент | Леска |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Диаметр лески | 1 мм |
| Диаметр рабочей поверхности | 200 мм |
| Комплектация | тример; <br> шпуля з волосинню; <br> захисний кожух; |
| Напряжение питания | 230 В |
| Объем | 0.010931 куб.м |
| Скорость вращения | 14000 об/хв |
- Цена: 849 ₴




