
Отбойный молоток Vorskla ПМЗ 2200/46
- Нет в наличии
- Код: vorskla-2200-46
4 956 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин
Видбийний молоток електричний Vorskla ПМЗ 2200/46
Видбийний молоток Vorskla ПМЗ 2200/46 — це потужний и продуктивний инструмент, який слугуе для важких робит из бетону, каменю, цегляного мурування, а також для инших будивельних робит.
Ударний механизм здатний виробляти 1900 ударив за хвилину силою одного окремого удару 46 джоуля. Потужнисть двигуна циеи модели 2200 ватив, цилком досить для забезпечення максимальнои продуктивности за минимальни промижки часу. Видбийний молоток Vorskla ПМЗ 2200/46 мае дуже надийну додаткову ручку для зручного утримання инструмента обома руками.
Купити видбийний молоток Vorskla ПМЗ 2200/46 за вигидною циною ви можете в интернет-магазини Техномикс.
- Живиться — вид мережи 220 вольтив 50 герц
- Розташування двигуна — горизонтальне
- Потужнисть — 2200 ватив
- Тип патрона — шестигранник внутришний
- Хвостовик — HEX
- Енергия удару — 46 джоули
- Килькисть режимив — 1
- Килькисть ударив — 1900 на хвилину
- Вага — 15 кг
- Гарантия — официйна по всий Украини 12 мисяцив
Комплектация:
- Видбийний молоток - 1 шт
- Додаткова ручка - 1 шт
- Плоске зубило - 1 шт
- Гостре зубило - 1 шт
- инструкция - 1 шт
- Гарантийний талон - 1 шт
Бильше (Видбийних молоткив) на нашому сайти:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная сила удара | 46 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 1900 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-HEX |
- Цена: 4 956 ₴

