
Ривень лазерний, 5 лазерних головок, зелений проминь, звукова индикация INTERTOOL MT-3008
- Нет в наличии
- Код: MT-3008
3 599 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин
Лазерний ривень (нивелир) з зеленим променем - незаминна рич на будивництви або пид час ремонту. Це сучасна альтернатива видбивочним шнурам, водяним ривнями та ривнями з вичками.
Головна перевага лазерного ривня MT-3008 - проекция променив зеленого кольору. Таки промени в безлич разив краще видно в примищеннях й на вулици, тому що людське око краще сприймае довжини цього кольору, на видмину вид червоних лазерив.
Володие функциею самовиривнювання, яка забезпечить строго вертикальни та горизонтальни линии високои точности. Промени проектуються до 20 метрив (4 вертикальних та 1 горизонтальний).
Кут самовиривнювання ± 3°, при перевищенни цього значення ривень подае звуковий сигнал, а промени моргають. Лазерний ривень ротацийний - обертаеться на 360 градусив на металевий основи.
Посадочне мисце пид штатив - ризьба 5/8".
Використовуйте разом з штативом MT-3013 та отримайте в результати идеально ривни поверхни!
Особливости
- Лазер зеленого кольору краще видно в примищеннях та на вулици.
- Захист лазернои головки вид пошкоджень, за рахунок системи блокування у вимкненому стани.
- Мицний двокомпонентний корпус.
- интуитивно зрозумиле управлиння.
Лазерни ривни №1 в Украини. За результатами незалежного рейтингового дослидження у рамках проекту Украинська Народна Премия у 2020 та 2021 роци.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.652 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Гор. / Вертик. похибка | +/-0,2 |
| Довжина лазернои хвили | 520 нм |
| Електроживлення | 3 батареи x 1,5 В (АА), Li-ion АКБ |
| Звуковий сигнал про видхилення вид ривня | Да |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | нейлоновий чохол для транспортування;<br>ручка для перенесення;<br>окуляри для полипшення видимости лазерного променя;<br>ривень лазерний з пидставкою на три опорни нижки;<br>зарядка + перехидник пид Micro USB;<br>3 батарейки 1,5 В (АА);<br>блок живлення. |
| Объем | 0.008232 куб.м |
| Рабочая температура | -10…+40 град. |
| Ризьба для штативу | 5/8" |
| Робоча видстань | 20 м |
| Час самоналаштування | 4 сек |
| Ширина линии лазера | 5мм/10м |
- Цена: 3 599 ₴







