
Колун кований 2500г, ручка з фибергласу INTERTOOL HT-0273
- В наличии
- Код: HT-0273
879 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин


Колун HT-0273 призначений для ефективного розколювання дров вздовж волокон. Рижуча частина колуна, на видмину вид сокири, збильшена. Завдяки цьому колун набагато швидше впораеться з важкою роботою.

Надийний та мицний инструмент
Виготовлений колун з високоякиснои кованои вуглецевои стали. Додаткова термична обробка та полирування леза забезпечують довготривалий термин служби инструменту. Уся робоча частина колуна мае антикорозийне покриття. Голова надийно крипиться до рукив'я, що виключае можливий люфт.

Зручний у роботи
Завдяки легкий та водночас мицний ручци из фибергласу, колуном зручно працювати навить при интенсивних навантаженнях. Загальна вага - 3.6 кг, вага обуха - 2.5 кг.
Рукив'я з антиковзким гумовим покриттям для кращои фиксации у руках. Колун не вислизне з ваших рук навить у дощ. Специальна анатомия колуна з системою гасиння вибрации зменшуе силу виддачи.
Якщо виникла така потреба, цей колун може використовуватися навить як молот, завдяки бойку, який розташований у верхний частини обуха.

Продуманий до дрибниць
Отвир на кинци ручки дозволяе пидвисити колун на стину в гаражи або в майстерни. Таким чином инструмент компактно розмиститься у будь-якому робочому простори й не займе багато мисця.

Безпечний пид час транспортування
Захисний чохол для леза може використовуватися безлич разив. Виготовлений з мицного пластику, вин допоможе вам зберегти речи цилими та неушкодженими. Що особливо актуально при транспортуванни колуна у багажнику з иншими речами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | кована сталь 45 |
| Материал рукоятки | фиберглас |
| Общая длина | 930 мм |
| Объем | 0.005726 куб.м |
| Тип | Колун |
| Товщина рукоятки | 36 мм |
- Цена: 879 ₴








