
Фен техничний 2000 Вт, 2 режими, регулювання, 50-600 °C, 250-500 л/хв INTERTOOL WT-1020
- Нет в наличии
- Код: WT-1020
1 199 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Призначення
Фен техничний INTERTOOL WT-1020 – багатофункциональний инструмент, призначений не тильки для паяння, зварювання та розм'якшення пластмасових деталей, але й для зняття старои фарби, просушування важкодоступних мисць та багато чого иншого.
Незаминний в холодну пору, коли необхидно розигрити змерзли труби або двигун автомобиля, при цьому вин з успихом заминюе паяльну лампу.

Можливости
У модели реализований регулятор температури вид 50 до 600°С для роботи з ризними материалами. Ви можете самостийно контролювати температуру повитряного потоку за допомогою колищатка, розташованого на корпуси.
Наявнисть регулювання швидкости потоку повитря для вибору оптимального режиму роботи. Передбачено два положення:
- повитряний потик 250 л/хв з вибором температурного режиму 50-450°С
- повитряний потик 500 л/хв з вибором температурного режиму 90-600°С

Комфорт у роботи
Корпус фена ергономичнои форми мае невелику вагу (0,8 кг) з видминним балансуванням в руках для комфортнои довготривалои роботи.
Мае ергономичну D-подибну ручку. ии особливисть полягае в тому, що вона закривае пальци рук користувача та захищае вид попадання видбитого струменя гарячого повитря та бризок розигритого материалу.
Фен також можна використовувати в стационарному режими, виставивши його перпендикулярно на ривний поверхни, що зручно для точковои роботи з деталями, трубами та ин.

Надийнисть та довговичнисть
Виготовлений фен з ударостийкого пластику, стийкий до ризноманитних механичних пошкоджень.
Мережевий шнур прогумований та морозостийкий, на входи в инструмент посилений для захисту вид заломив. Довжина два метри дозволяе комфортно працювати без подовжувачив.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.063 кг |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 0.008246 куб.м |
| Довжина мережевого дроту | 2 м |
| Напряжение питания | 230 В |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Гарантия | 3 |
- Цена: 1 199 ₴


