
Набир головок на планци 1/4 "5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 мм + рукоятка з храповим механизмом 1/4" 45
- В наличии
- Код: ET-6008
349 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Призначення
Набир головок з трискачкою призначений для монтажу та демонтажу ризних ризьбових з'еднань. Привид 1/4” знадобиться для виконання переважнои бильшости робит, пов'язаних з ремонтом обладнання, авто-, мото-, велотехники, а також инших робит у побути та в гаражи кожного автолюбителя та домашнього майстра.
До набору увийшли головки ризних розмирив, яки часто застосовуються - вид 5 до 14 мм.

Надийна робота
Трискачка та шестигранни головки виготовлени з надмицнои легованои стали з присадками хрому та ванадию. Вси инструменти витримують значни навантаження, мають велику механичну мицнисть, а також пружнисть, що важливо для передачи крутного моменту вид инструмента на криплення. Не схильни до появи иржи, а отже довше служать вам.

Зручна трискачка
Трискачка на 72 зуби з плавним ходом, швидким скиданням та фиксациею головок. Дозволяе дистати до криплень у важкодоступних мисцях. Рукив’я трискачки двокомпонентне, завдяки чому не ковзае у руках та гарантуе максимум зручности в роботи.

Тримач
Головки та трискачка надийно фиксуються на тримачи–переносци. Велика ручка на корпуси дозволить зручно транспортувати весь набир або пидвисити його на цвях. Комплект не займе багато мисця на полици чи у багажнику.
Комплектация
Трискачка 1/2" 72 зуби, реверсивна, двокомпонентна ручка;
Шестигранни торцеви головки, 10 од.: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Квадрат | 1/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.423 кг |
| Гарантия | 12 |
| Головок в набори | 10 од. |
| Длина рукоятки | 160 см |
| Материал изготовления | CrV сталь |
| Объем | 0.000198 куб.м |
| Розмири головок | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
- Цена: 349 ₴


