
Набир головок 19 од. 1/2 "з рукояткою з храповим механизмом 72 зуба, Хром-Ванадиум INTERTOOL ET-6019
- Нет в наличии
- Код: ET-6019
899 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Призначення
Набир головок з трискачкою призначений для монтажу та демонтажу ризних ризьбових з'еднань. Привид 1/2” знадобиться для виконання переважнои бильшости робит, пов'язаних з ремонтом обладнання, авто-, мото-, велотехники, а також инших робит у побути та в гаражи кожного автолюбителя та домашнього майстра. До набору увийшли головки ризних розмирив, яки часто застосовуються, вид 8 до 32 мм.

Надийна робота
Трискачка та шестигранни головки виготовлени з надмицнои легованои стали з присадками хрому та ванадию. Вси инструменти витримують значни навантаження, мають велику механичну мицнисть, а також пружнисть, що важливо для передачи крутного моменту вид инструменту на криплення. Не схильни до появи иржи, а отже довше служать вам.

Зручна трискачка
Трискачка на 72 зуби з плавним ходом, швидким скиданням та фиксациею головок. Дозволяе дистати до криплень у важкодоступних мисцях. Рукив’я трискачки двокомпонентне, завдяки чому не ковзае у руках та гарантуе максимум зручности в роботи.

Тримач
Головки та трискачка надийно фиксуються на тримачи–переносци. Велика ручка на корпуси дозволить зручно транспортувати весь набир або пидвисити його на цвях. Комплект не займе багато мисця на полици чи у багажнику.
Комплектация
Трискачка 1/2" 72 зубця, з реверсом та двокомпонентною ручкою;
Шестигранни торцеви головки, 18 од.: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.155 кг |
| Гарантия | 12 |
| Головки | шестигранни |
| Довжна пидвиснои упаковки | 375 мм |
| Материал изготовления | Cr-V сталь |
| Объем | 0.00273 куб.м |
| Розмир головок | 8-32 |
- Цена: 899 ₴




