
Ножици садови 645 мм INTERTOOL FT-1113
- В наличии
- Код: FT-1113
369 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Можливости
Садови ножици для обризання гилок з довгими прямими лезами, також видоми як ручний кущориз. За их допомогою надають потрибну форму живоплоту, кущам та деревам.
Гостра як бритва, заводська заточка дозволить в один жим ручок видсикати та формувати крону. Сучки та гилки не зислизнуть з краю лез, завдяки специальним насичкам.

Ефективна робота
Биля основи лез знаходиться додатковий паз, що дозволяе зафиксувати й видризати товсту гилку до 13 мм.
Усунути люфт лез, за необхидности, допоможе регулятор, який зменшуе видстань миж крайками й не дозволяе розхитатися конструкции.

Зручнисть
Зважений, точний, контрольований зриз гарантують шорсткувати ручки. Вони не вислизають пид час роботи та забезпечать максимальний хват.
Ручки садових ножиць виготовлени з мицного алюминию, легки й надийни. Завдяки невеликий вази кущоризом комфортно працювати навить на висоти.
На верхний частини чохла встановлений люверс, за який садови ножици зручно вишаються на гачок.
Доглядайте за зеленими насадженнями легко й зручно з ножицями для живоплоту FT-1113!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.948 кг |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Общая длина | 645 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний диаметр ризу | 13 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал рукояток | алюминий |
| Объем | 0.007144 куб.м |
- Цена: 369 ₴



