
Генератор бензиновий 5/5.5 кВт, електро+ручний старт, STORM INTERTOOL DT-1156
- Нет в наличии
- Код: DT-1156
23 999 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1156 може використовуватися як основне або додаткове джерело електроенергии та здатний заживити електроприлади загальною потужнистю до 5000 Вт. Пидийде для дому, офису, малого пидприемства, торгового об'екта тощо. З таким пристроем не страшни видключення електроенергии - ви завжди зможете ввимкнути лампочки освитлення, холодильник, комп'ютер, ноутбук чи водяний насос опалення.

Надийна робота
Оснащений генератор чотиритактним одноцилиндровим верхньоклапанним двигуном з повитряним охолодженням, що забезпечуе надийну та тривалу стабильну роботу протягом 10 годин.
Головним вузлом перетворення кинетичнои роботи, що продукуеться обертанням валу двигуна, в електричний струм е альтернатор. Тут вин встановлений синхронного типу з мидною обмоткою, що е гарантиею стабильнои напруги без стрибкив та видхилень вид норми. Також ривень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпуси генератора.

Системи захисту
Для стабильнои роботи без збоив генератор оснащений такими системами:
- Захист вид перевантаження та короткого замикання автоматично вимикае двигун.
- Захист вид низького ривня мастила: перш ниж ривень мастила в картери досягне минимально безпечнои межи, система захисту також вимкне двигун.
Окрим того, генератор мае ступинь захисту вид вологи та пилу IP23.

Безпека
Для безпечнишои роботи, щоб унеможливити ураженням електричним струмом, на генератори передбачена клема заземлення. Для цього необхидно пид’еднати провид до клеми, а инший кинець - до металевои труби або арматури.
Також генератор оснащений клемою постийного струму 12 В, 8.3 А, що дозволяе заряджати автомобильний акумулятор. Важливо до цього видключити всих споживачив вид розеток 230 В.

VFT-метр
Замисть стандартного вольтметра, на генератори встановлений универсальний контрольний прилад - VFT-метр 3 в 1:
- Вольтметр
- Частотометр
- Личильник мотогодин
Дисплей видображае напругу, частоту, загальне напрацювання мотогодин, що полегшуе експлуатацию та своечасну здачу генератора на техничне обслуговування.

Простий запуск
Запуск генератора видбуваеться за допомогою електростартера або ручного стартера. Вам не потрибно докладати багато зусиль: достатньо перевирити перед запуском чи заряджений акумулятор, за допомогою якого видбуваеться пуск двигуна. Для запуску генератора видкрийте паливний кран, закрийте повитряну заслинку, встановить кнопку запалення в положення «ON», натиснить та утримуйте кнопку пуску двигуна «START» до початку роботи двигуна, але не бильше 5 секунд, а писля запуску видразу видпустить ии. Прогрийте двигун та видкрийте повитряну заслинку. Нехай генератор попрацюе без навантаження декилька хвилин, дали смиливо пидключайте електроприлади.

Комфорт користувача
Передбачено три розетки для пидключення електроприладив, що дуже зручно: 2 шт. – 16 А, 1 шт. - 32 А.
Бак на 25 литрив оснащений визиром, який видображае ривень бензину, що дозволяе зручно контролювати та вчасно доливати паливо. Витрата бензину в модели DT-1156 становить 320 г/кВт*год, що е досить економичним. Картер потребуе 1,1 л мастила, про низький ривень якого попереджае автоматична система. Ривень шуму пид час роботи – всього 74 дБа.
Вага генератора 82 кг, для зручного транспортування передбачени дви трубоподибни ручки та додаткова видкидна ручка, а також широки колеса з плавним ходом.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 84 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Время автономной работы | до 10 годин |
| Габаритни розмири | 695х530х560 |
| Гарантия | 3 |
| Максимальная мощность | 5500 Вт |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Объем | 0.206276 куб.м |
| Объем двигателя | 389 куб.см |
| Объем масляного бака | 1.1 л |
| Расход топлива | 0.32 л/кВт-г |
| Тип двигателя | Бензиновий, одноцилиндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повитряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручний, електро |
| Топливо | бензин А-92, А-95 |
- Цена: 23 999 ₴








