
Генератор бензиновий 2.8/3 кВт, ручний старт, STORM INTERTOOL DT-1130
- Нет в наличии
- Код: DT-1130
11 999 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1130 може використовуватися як основне або додаткове джерело електроенергии та здатний заживити електроприлади загальною потужнистю до 2800 Вт. Пидийде для дому, офису, малого пидприемства, торгового об'екта тощо. З таким пристроем не страшни видключення електроенергии - ви завжди зможете ввимкнути лампочки освитлення, холодильник, комп'ютер, ноутбук чи водяний насос опалення.

Надийна робота
Оснащений генератор чотиритактним одноцилиндровим верхньоклапанним двигуном з повитряним охолодженням, що забезпечуе надийну та тривалу стабильну роботу протягом 10 годин.
Головним вузлом перетворення кинетичнои роботи, що продукуеться обертанням валу двигуна, в електричний струм е альтернатор. Тут вин встановлений синхронного типу з мидною обмоткою, що е гарантиею стабильнои напруги без стрибкив та видхилень вид норми. Також ривень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпуси генератора.

Системи захисту
Для стабильнои роботи без збоив генератор оснащений такими системами:
- Захист вид перевантаження та короткого замикання автоматично вимикае двигун.
- Захист вид низького ривня мастила: перш ниж ривень мастила в картери досягне минимально безпечнои межи, система захисту також вимкне двигун.
Окрим того, генератор мае ступинь захисту вид вологи та пилу IP23.

Безпека
Для безпечнишои роботи, щоб унеможливити ураженням електричним струмом, на генератори передбачена клема заземлення. Для цього необхидно пид’еднати провид до клеми, а инший кинець - до металевои труби або арматури.

VFT-метр
Замисть стандартного вольтметра, на генератори встановлений универсальний контрольний прилад - VFT-метр 3 в 1:
- Вольтметр
- Частотометр
- Личильник мотогодин
Дисплей видображае напругу, частоту, загальне напрацювання мотогодин, що полегшуе експлуатацию та своечасну здачу генератора на техничне обслуговування.

Комфорт користувача
Запуск генератора видбуваеться за допомогою простого стартера. Вам не потрибно докладати багато зусиль: спочатку потягнить стартер до появи легкого опору, а потим ризким рухом витягнить шнур на всю довжину и двигун запуститься.
Передбачено дви розетки для пидключення електроприладив, що дуже зручно.
Бак на 15 литрив оснащений визиром, який видображае ривень бензину, що дозволяе зручно контролювати та вчасно доливати паливо. Витрата бензину в модели DT-1130 складае 360 г/кВт*год, що е досить економичним.
Картер вимагае 0,6 л мастила, про низький ривень якого попереджае автоматична система. Ривень шуму пид час роботи – всього 69 дБа.
Вага самого генератора 47 кг, для зручного транспортування передбачени дви трубоподибни ручки, яки також е захисною рамою вид зиткнень з перешкодами пид час експлуатации та перемищень.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Время автономной работы | до 10 годин |
| Габаритни розмири | 605х445х450 |
| Гарантия | 3 |
| Максимальная мощность | 3000 Вт |
| Номинальная мощность | 2800 Вт |
| Объем | 0.121151 куб.м |
| Объем двигателя | 208 куб.см |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Расход топлива | 0.36 л/кВт-г |
| Тип двигателя | Бензиновий, одноцилиндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повитряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручной |
| Топливо | бензин А-92, А-95 |
- Цена: 11 999 ₴








