
Лопатка садова INTERTOOL FT-0021
- В наличии
- Код: FT-0021
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Призначення
Пересаджуючи квити на балкони, працюючи у квитковий клумби на дачи або в саду, вам не обийтися без садовои лопатки. ии також називають садовий совок. Допоможе зручно та швидко висаджувати розсаду, розпушувати ґрунт та ин.

Надийна та зносостийка
Мицна надийна конструкция не гнеться та не ламаеться в роботи. Лоток садовои лопатки виготовлений з цильного листа стали из загнутими краями. Конична форма дозволяе без проблем впоратися навить из сухим твердим ґрунтом. Бруд та глина не налипають завдяки глянцевому покриттю ковша.

Зручна робота
Контролювати глибину посадки й не травмувати кориння рослин вам допоможуть специальни насички на лотку. Форма ручки повторюе вигини долони з пидпальцевим упором, що гарантуе максимум комфорту в роботи, а гумови вставки не дозволяють ковзати руци. Отвир на ручци допоможе вам зручно зберигати инструмент, пидвисивши його на гачок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.192 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лотка | 150 мм |
| Материал лотка (штика) | сталь |
| Материал рукоятки | пластик + гума |
| Общая длина | 340 мм |
| Объем | 0.000842 куб.м |
| Тип | лопати |
| Ширина лотка | 55 мм |
- Цена: 99 ₴



