
Плиткориз монорельсовий 600мм, на пидшипниках. INTERTOOL HT-0382
- В наличии
- Код: HT-0382
2 299 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин



Призначення
Плиткориз ручний монорейковий призначений для ризання керамичнои, кахельнои плитки та плитки з керамограниту, довжиною до 600 мм й товщиною до 12 мм.

Можливости
Риже легко та м’яко, завдяки пидшипниковий системи. Для бильш точного та плавного ходу на каретци розмищени регулювальни гвинти, з их допомогою ви можете налаштувати обхват та прибрати люфт. Також плиткориз обладнано посиленою платформою, линийкою та транспортиром.

Мицна та зручна конструкция
Рижучий елемент – колищатко, виготовлене з карбида вольфрама (WC). Це найтвердиший та наймицниший материал на Земли, звичайно писля алмазу. Риже плитку без особливих зусиль, при цьому сам не ламаеться.
Зручна ручка з формою, яка повторюе вигини долони, дозволяе комфортно працювати тривалий час та не втомлюватись.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 8.5 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 10.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса | 22 мм |
| Довжина плиткоризу | 600 мм |
| Максимальна товщина плитки | 12 мм |
| Объем | 0.028710 куб.м |
| Тип | плиткориз монорельсовий на пидшипниках |
| Товщина колеса | 2 мм |
- Цена: 2 299 ₴





