
Клищи сантехнични 300 мм, коване зализо 40CrV INTERTOOL NT-0162
- В наличии
- Код: NT-0162
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин


Клищи переставни сантехнични – незаминний помичник у роботи з гвинтовими з'еднаннями, призначени для утримання, захоплення та викручування деталей, стрижнив, труб та ин. Широко використовуються як професионалами, так и майстрами в побути, ефективно виконують функции трубних розвидних ключив.

Мицний захват деталей
Максимальне розведення губок 41 мм з плавним ходом та надийною шарнирною частиною. Зубци виконано з поглибленим фрезеруванням для кращого захвату та утримання деталей.

Зносостийка конструкция
Клищи виготовлени з загартованои стали, марки 40CrV, видризняються пидвищеною зносостийкистю. Таку марку стали часто використовують у машинобудуванни для виготовлення механизмив, що рухаються. Фосфатоване покриття захищае клищи вид корозии та механичних пошкоджень. Завдяки пидвищеному запасу мицности клищи служать вам набагато довше подибних аналогив!
Шарнирно-губцевий инструмент №1 в Украини. За результатами незалежного рейтингового дослидження у рамках проекту Украинська Народна Премия у 2021 роци.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.604 кг |
| Максимальная ширина захвата | 41 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина ключа | 300 мм |
| Материал изготовления | 40 CrV |
| Объем | 0.000688 куб.м |
| Покрытие | фосфатоване |
| Тип | Клищи сантехнични переставни |
- Цена: 249 ₴




