
Диск зачистний из спиненого абразиву блакитний 125*22,2*13 мм, P46, T27 INTERTOOL BT-0604
- В наличии
- Код: BT-0604
159 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Интернет-магазин
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Интернет-магазин
Пористий диск з нетканого абразивного волокна призначений для швидкои та ефективнои зачистки поверхонь вид старих лакофарбових покриттив, иржи, герметикив и будь-яких неривностей. Також зачищае зварни шви та нержавиючи стали. Диск абразивний - це чудова альтернатива щитками з дроту и пелюстковим дискам, завдяки своий пористий структури, вин не забиваеться продуктами шлифування та не нагривае поверхню. В результати фарба не "пливе" и видминно зчищаеться.
Диск встановлюють на КШМ, максимально допустими обороти - 7600 об/хв, зи швидкистю 55 м/с. Найкраще пидийде инструмент з регулюванням обертив, намагайтеся не створювати надмирний тиск на диск, адже абразивне зерно специально створено для роботи вид незначного зусилля. В иншому випадку надмирний натиск прискорить зношування диска.
Диск з волокном синього кольору – универсальне ришення середньои жорсткости. Видминно видаляе фарбу, иржу и невелику окалину з металевих та дерев'яних поверхонь. Пидходить для роботи з будь-якими поверхнями: метал, бетон, дерево, каминь, цегла, чавун, керамогранит, пластик та ин.
Переваги
- швидка та ефективна зачистка будь-яких поверхонь
- безпечна робота
- деликатна зачистка
- великий ресурс роботи
- можна обробляти округли поверхни та труби
- не псуе геометрию детали й не сточуе зайвого
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.118 кг |
| Максимальна швидкисть обертив | 7600 об/хв |
| Объем | 0.000444 куб.м |
| Тип | "корал" |
| Толщина диска | 13 мм |
| Цвет | Голубой |
- Цена: 159 ₴



