
Гравер Шліфувальна машина пряма GEKO ( Гнучкий Вал / 380Вт / 10000-38000 об / хв / 218 шт )
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GEKO_34
1 025 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 907-36-74У КУМА - Інтернет-магазни
- +380 (63) 301-21-57У КУМА - Інтернет-магазни
Гравер GEKO набір 218 шт. Гнучкий вал.
Граверна машина GEKO – компактний багатофункціональний інструмент, призначений для виконання великого ряду різних робіт.
Гравер оснащений витривалим 390 Вт електродвигуном з можливістю регулювання обертів в діапазоні від 10000 до 38000 об/хв.
GEKO у кейсі та комплектується великою кількістю різних пристроїв 218 одиниць.
• Характеристики:
- Особливості: електрична, з кейсом
- призначення інструменту: побутовий
- Вага: &nsp; 1.1
- Вид живлення: мережевий
- Потужність: &nsp; 390
- Кількість швидкостей:&nsp; 1
- Регулювання частоти обертання: натисканням кнопки пуску
- Мінімальна кількість оборотів (холостий хід): 10000
- Максимальна кількість оборотів (холостий хід): 38000
- Регулювання частоти коливань: натисканням кнопки пуску
- Довжина мережевого кабелю: 3
- Гарантія: 12 міс.
• Інші можливості:
- захист від вібрації: віброгасна основна рукоятка
- Захист від пилу: пасивний захист від пилу
- Видалення пилу: без відведення пилу
• Комплектація:
-гравер
- набір приладдя
- пластиковий кейс
- інструкція
- гнучкий вал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 390 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 38000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 025 ₴








